Dieta Niski IG

Dieta z niskim indeksem glikemicznym (IG) korzystnie wpływa na uregulowanie poziomu cukru we kwi. Przeznaczona jest dla osób zmagających się z insulinoopornością, cukrzycą oraz zaburzeniami gospodarki węglowodanowej. Ten model żywienia polecamy również wszystkim, którzy chcą ograniczyć ilość cukrów prostych w diecie i zdrowo się odżywiać.

 

Menu diety z niskim IG składa się z 4 dań. Posiłki komponowane są w taki sposób by zapobiegały wahaniu glukozy we krwi, czyli przede wszystkim składają się z nieprzetworzonych produktów o niskim indeksie glikemicznym. Do przygotowania dań wykorzystujemy: chude mięso, ryby i owoce morza, jaja, nabiał, dobrej jakości tłuszcze w tym roślinne tłoczone na zimno, warzywa, owoce (przede wszystkim jagodowe), orzechy, pestki i zboża o niskim IG, krótko obrobione termicznie.

 

Wszystkie dania są przygotowywane bez dodatku białego cukru (sacharozy), konserwantów czy dodatków smakowych. Wybierając nasze pudełka masz pewność, że eliminujesz z diety również białą sól kuchenną.

 

Dostępne opcje kaloryczne (w każdym przypadku 4 posiłki): 1000 kcal, 1200 kcal, 1400 kcal, 1600kcal, 1800kcal, 2000kcal.

Kaloryczność

Wykluczenia

Kalendarz

wrzesień 2021
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.

Podsumowanie

Liczba dni
0
Cena za dzień
Wykluczenia
Do zapłaty
0