Dieta Spersonalizowana

Dieta spersonalizowana jest przeznaczona dla osób, które chciałyby dostosować menu do swoich potrzeb – upodobań kulinarnych, problemów zdrowotnych itd.

 

Jeśli chorujesz na Hashimoto, borykasz się ze zbyt wysokim cholesterolem, cierpisz z powodu dolegliwości, które można wyeliminować odpowiednio prowadzoną dietą, skontaktuj się z nami. Potrzebne będą wytyczne od lekarza lub dietetyka – znając wszystkie zalecenia i przeciwwskazania żywieniowe, będziemy mogli określić czy przygotujemy odpowiednią dietę.

 

Możliwe jest również dopasowanie diety do konkretnych upodobań kulinarnych – np. można wybrać tylko śniadania na słodko, zrezygnować z dań orientalnych, zmienić ilość posiłków itp. Jesteśmy różni, mamy różne upodobania, smaki i preferencje kulinarne. Rozumiemy to i staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom. Skontaktuj się z nami, odpowiemy czy przygotujemy dietę dopasowaną do Ciebie.

 

*Nie przygotowujemy diet wg makroskładników ustalonych przez trenerów personalnych itd. Dostosowujemy nasze menu do wymagań i potrzeb